SHIR Beauty & Science

„Inšpirované prírodou, spútané vedou

Mať rád a starať sa o svoju pokožku by malo znamenať to isté.

Pokožka je Váš najväčší  orgán, ktorý je zároveň vystavený najväčším vplyvom okolia. Je zrkadlom Vašej životnej cesty, Vašou prvou obrannou líniou voči vonkajšiemu svetu a hlavným indikátorom Vášho fyzického ako aj psychického zdravia. 

Svet krásy sa po dlhých rokoch odkláňa od používania syntetických látok (na báze ropy alebo silikónu) a vracia sa späť ku prírode, ktorá vie sama najlepšie

SHIR Beauty & Science vyvinulo priekopnícku líniu “ čistej starostlivosti o pleť „, ktorá využíva vedu, aby spútala najsilnejšie prírodné ingrediencie a dodala pleti fenomenálny pocit a vzhľad! Naplnené Cannabidiolom (CBD) harmonicky spolupracujúcim s ostatnými ingredienciami, naše produkty Vašu pleť obnovujú a vypĺňajú a poskytujú rýchlo viditeľný a dlhotrvajúci efekt.

Dajte svojej pokožke dar starostlivosti o pleť podporený vedou

SHIR Beauty & Science vám prináša Innocan Pharma, ktorá je verejnou obchodovateľnou spoločnosťou  (CSE: INNO) (FSE: IP4) (OTC: INNPF) zameranou na výskum a vývoj farmaceutík, ktoré kombinujú Canabinoidy s ostatnými zložkami a ukazujú celú škálu ich využitia ako v medickej, tak aj v kozmetickej oblasti. Všetky SHIR™ Beauty produkty sú klinicky testované ako bezpečné a registrované na EU kozmetickom notifikačnom portáli produktov (EU Cosmetic Product Notification Portal). 

Všetky naše produkty starostlivosti o pleť  spĺňajú najvyššie globálne štandardy a nariadenia, čo okrem iného znamená, že:

  • obsahujú vysoký podiel a vysokú kvalitu aktívnych zložiek
  • sú podporené štúdiami efektívnosti v nezávislých laboratóriách
  • sú vyvinuté so špecifickým zložením a dôrazom pre rôzne typy pletí 
  • podliehajú globálnym nariadeniam a prísnym testom bezpečnosti

Spoznajte benefit nášho vlastného intenzívneho proti-vráskového komplexu

SHIR Beauty & Science laboratóriá sa zameriavajú na vývoj výkonných a vysoko účinných komplexov, ktoré pôsobia na zrelú pleť, alebo pleť poškodenú dennodenným vplyvom slnečného žiarenia a znečistenia, stresu, alebo životným štýlom.  Naša prémiová rada SHIR Anti-Wrinkle Complex obsahuje formulu, ktorá je zložená z najsilnejších prírodných zložiek, vrátane Bakuchiolu, Inca Inchi oleja, CBD, Matrixyl® 3000 a rady koncentrovaných vitamínov, ktoré spolu dokonale hydratujú, rozjasňujú a napínajú pleť ako aj redukujú vrásky. Náš protivráskový komplex je klinicky testovaný, zreteľne redukuje známky starnutia a zanecháva pleť jemnejšiu a viditeľne rozžiarenú. 

Zaviazali sme sa starať zodpovedne a ohľaduplne

Ako „čistá“ kozmetická spoločnosť vyrábame všetky naše produkty bez škodlivých zložiek, mimo škodlivých procesov a balíme ich do trvalo udržateľných obalov (sklo a rozložiteľné krabice) – pretože nám záleží na trvalo udržateľnej planéte a taktiež na podpore Vášho zdravia. 

Spoznajte produktovú líniu SHIR Beauty & Science: Kde sa veda a príroda spojili v dokonalú harmóniu